Wpisy użytkownika Sayori Nekomori z dnia 4 lutego 2016

Liczba wpisów: 1

sayorinekomori
 
Jak pewnie sam tytuł wpisu mówi dziś będzie krótkie wprowadzenie do opowiadania :)
To na początek okładka ^^
Nie zapomnij.jpg


Oto główni bohaterowie :)
lh.jpg


Postaci drugoplanowych, trzecio-planowych itd. jest o wiele więcej niż w przypadku "Princess", dlatego nie będę ich tu umieszczać.
Teraz zajmijmy się całym ogółem, czyli gdzie, kiedy itp. :D
Wszystko dzieje się w państwie Brima, położonym na wyspie. Dzieli się ona na pięć prowincji: Ida (w niej mieści się stolica), Forst, Elora, Sindan i Wero.
Czas akcji to... raczej połowa XIX w. Biorąc pod uwagę sposób życia mieszkańców Brimy :) Jednak mimo wszystko rok bliżej nieokreślony.
Brak nowoczesnej technologii. Szczyt luksusu to lampy naftowe, kran z regulacją temperatury wody i prowizoryczna spłuczka w ubikacji.
Takie tam fakty, a teraz mały opis (jeśli się jeszcze nie znudziliście ;p)
***
Dziesięć lat temu pewien mały chłopiec złożył obietnice małej dziewczynce i podarował jej złoty naszyjnik. Ona mu uwierzyła i swoje następne lata przeżyła czekając aż ten chłopiec po nią wróci. Los postanowił pokazać jej ścieżkę, która mogła pomóc jej w spełnieniu marzeń. Jednak co się stanie, gdy spotka tego chłopca ponownie i okaże się, że on... nie pamięta.
***

I jak?? Mam duże oczekiwania jeśli chodzi o to opowiadanie :3 Nie zamierzam się z niczym hamować ^.^
Oki, to tyle na dziś. Jutro, ewentualnie w sobotę pojawi się prolog ;)
Dobranoc, Robaczki :*

Mała nutka ^^ Uwielbiam <3

  • awatar MAYA WRITES: Z chcecia poczytam twojego bloga. PS MAM PYTANIE. Moglabys zareklamowac mojego bloga? Jestem nowa i jest mi ciezko.
  • awatar Seiti: Mam nadzieję, że podołasz z takim początkiem fabuły. Znam niestety sporo historii o podobnym początku, gdzie zmarnowano potencjał, więc będę trzymać kciuki za Twą wyobraźnię. :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›