Wpisy użytkownika Sayori Nekomori z dnia 7 listopada 2015

Liczba wpisów: 2

sayorinekomori
 
Sayori Nekomori: Zabij mnie albo daj mi coś czym mogę to zrobić. Zabiję się w szkole. W ciemnym kącie w czasie lekcji aby nikt nie zauważył. Cicho cichutko łkając odejdę z tego świata. Z piekła na ziemi do piekła lucyferowego. Cicho cichutko łzy z oczu płyną a ja z uśmiechem na twarzy ostatni raz wsłucham się w dzwonek na przerwę. Irytujący dźwięk stanie się marszem śmierci.

1501808_574334779321273_2137509979_n.jpg
  • awatar Lisa Angels: Witaj wśród żywych, jak kolewiek to brzmi pod tym tekstem. Kiedy mogę się doczekać kolejnego rozdziału Princess?
  • awatar Sayori Nekomori: @Lisa Angels: Postaram się go napisać, jak najszybciej, ale jakoś mi nie idzie :( Weny i czasu brak, więc nie wiem, jak to będzie. Ponadto dopadł mnie kryzys twórczy dotyczący Princess, ale postaram się go napisać tak szybko, jak tylko będę mogła ;)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

sayorinekomori
 
Sayori Nekomori: Może to moja wina? Może za mało się staram i już mnie nie chce? Może... może znalazła sobie kogoś innego? A co jeśli tak? Nie poradzę sobie bez niej! Miłości moja! Moja Beatrycze! Oleńko! Cóżem ci uczynił?! Twoje milczenie i obojętność są niczym cierniowe korony na mojej głowie, duszy i sercu. To moja wina? Powinienem się obwiniać o Twoje odejście? Tak? Nie? Powiedz mi, bo czuję że wariuje. W głowie mi się kręci od samego myślenia o tym. Jednak każda myśl o tobie jest zakazanym owocem, którego smak jest mi tak dobrze znany, że ciągle czuje na ustach jego smak. Czemu odeszłaś? Czemu mnie zostawiłaś? Czy ty mnie nienawidzisz? Czy moja miłość była zbyt słaba? A może zbyt wielka na twoje drobne ciało? Już sam nie wiem co myśleć. Już sam nie wiem jak żyć. Może to znak że czas to zakończyć... skoro ty odeszłaś to sens mojego życia powędrował za tobą niczym wierny pies. Też bym tak zrobił gdyby nie to ze nie mam pojęcia gdzie się udałaś. Znam zapach twojej skóry schowany za drogimi perfumami, ale nie mogę cię odnaleźć. Moja Beatrycze. Moja Mery Lou... upadłem i nie potrafię wstać. Wyciągnij do mnie dłoń bo sam nie dam rady. Beatrycze... pomóż mi. Gdzie te wszystkie słodkie słówka, które zmysłowo mi szeptałaś do ucha? Gdzie ten czuły dotyk i zmysłowe pocałunki? Już zapomniałaś? A może w ogóle cię nie było i jesteś tylko wytworem mojej wyobraźni? Nie wiem! Naprawdę już nic nie wiem! Nie mam sił. Nie mam nadziei... Nie ma mnie...

amazing-anime-boy-black-and-white-black-hair-Favimcom-594205_zpsd6bdf9eb.jpg


P.S. Mała zapowiedź do tego, co nastąpi zaraz po zakończeniu Princess ;)
  • awatar tosuck: Pytania, na które nie znamy odpowiedzi są chyba czymś najgorszym co może przytrafić się w miłości.
  • awatar Lisa Angels: O :D podoba mi się.
  • awatar Lisa Angels: Już nie mogę się doczekać
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›